RN73H2BTTD1783D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1783D10
JLCPCB Part #
C2562401
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS