RN73H2BTTD1760F100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1760F100
JLCPCB Part #
C4093785
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 176Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS