RN732BTTD1180C25
MFR.Part #
RN732BTTD1180C25
JLCPCB Part #
C4081633
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS