RN73H2BTTD1723F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1723F100
JLCPCB Part #
C2540843
Description
172kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS