RN73R2ATTD8661D50
MFR.Part #
RN73R2ATTD8661D50
JLCPCB Part #
C2505191
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS