RN73H2BTTD1300B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1300B50
JLCPCB Part #
C2556135
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS