RN731JTTD5601B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD5601B50
JLCPCB Part #
C4129476
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS