RN73H2BTTD16R9C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD16R9C25
JLCPCB Part #
C2555932
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS