SG73G1JTTD6493C
MFR.Part #
SG73G1JTTD6493C
JLCPCB Part #
C7310230
Description
-55℃~+155℃ 333mW 649kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS