RN73H2BTTD16R7B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD16R7B50
JLCPCB Part #
C2555974
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 16.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS