RK73H2ATTD1270F
MFR.Part #
RK73H2ATTD1270F
JLCPCB Part #
C317369
Description
-55℃~+155℃ 127Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS