RN731JTTD1233F25
MFR.Part #
RN731JTTD1233F25
JLCPCB Part #
C4062202
Description
-55℃~+155℃ 123kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS