RN73H1JTTD1741C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD1741C10
JLCPCB Part #
C4235542
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS