RN73H2BTTD1580F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1580F100
JLCPCB Part #
C2542186
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS