RN73R1JTTD9422F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD9422F25
JLCPCB Part #
C2497751
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 94.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS