RN73H2BTTD1380F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1380F100
JLCPCB Part #
C3996880
Description
138Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS