RN73H2BTTD1562C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1562C10
JLCPCB Part #
C4071793
Description
-55℃~+155℃ 15.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS