RN731JTTD1802A05
MFR.Part #
RN731JTTD1802A05
JLCPCB Part #
C4099848
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS