RN73H2BTTD1542A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1542A10
JLCPCB Part #
C4315122
Description
-55℃~+155℃ 15.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS