RN73R2ETTD4070F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD4070F50
JLCPCB Part #
C2603703
Description
-55℃~+155℃ 250mW 407Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS