RN732BTTD6420C10
MFR.Part #
RN732BTTD6420C10
JLCPCB Part #
C4082220
Description
-55℃~+155℃ 125mW 642Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS