HV732BTTD7873F
MFR.Part #
HV732BTTD7873F
JLCPCB Part #
C4194926
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS