RN73H2BTTD14R9F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD14R9F100
JLCPCB Part #
C2540428
Description
-55℃~+155℃ 14.9Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS