RK73H2ATTD6981D
MFR.Part #
RK73H2ATTD6981D
JLCPCB Part #
C516095
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.98kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS