RC1206FR-1326K1L
MFR.Part #
RC1206FR-1326K1L
JLCPCB Part #
C6965472
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS