RN73H2BTTD1420D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1420D25
JLCPCB Part #
C2540337
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 142Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS