RN73H2ETTD74R1F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD74R1F50
JLCPCB Part #
C3956830
Description
-55℃~+155℃ 250mW 74.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS