WK73R1JTTD8203F
MFR.Part #
WK73R1JTTD8203F
JLCPCB Part #
C4318959
Package
SMD,1.6x0.8mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,1.6x0.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS