RK73H1HTTC88R7D
MFR.Part #
RK73H1HTTC88R7D
JLCPCB Part #
C6270471
Description
-55℃~+155℃ 50mW 88.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS