RN73R2BTTD34R8B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD34R8B50
JLCPCB Part #
C2549884
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS