RK73H1JTTD1820F
MFR.Part #
RK73H1JTTD1820F
JLCPCB Part #
C7343291
Description
-55℃~+155℃ 125mW 182Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS