RN73H2BTTD1263B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1263B25
JLCPCB Part #
C2556174
Description
-55℃~+155℃ 126kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS