RN73R2BTTD5172B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5172B10
JLCPCB Part #
C2571576
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS