SG73S2ATTD132G
MFR.Part #
SG73S2ATTD132G
JLCPCB Part #
C4324820
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS