RN732ATTD7410B25
MFR.Part #
RN732ATTD7410B25
JLCPCB Part #
C4121226
Description
-55℃~+155℃ 100mW 741Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS