RN73H2BTTD1243D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1243D50
JLCPCB Part #
C2540570
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS