RN73R2ETTD4532C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD4532C10
JLCPCB Part #
C4249174
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS