RN73H2BTTD1202A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1202A25
JLCPCB Part #
C2570729
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS