RG3216N-2551-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-2551-B-T5
JLCPCB Part #
C1722447
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS