RN73H2BTTD1200B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1200B10
JLCPCB Part #
C2573951
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS