RN73H2BTTD29R8B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD29R8B25
JLCPCB Part #
C2561208
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS