RN73H2BTTD11R3F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD11R3F100
JLCPCB Part #
C4025800
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS