RN731JTTD16R4F50
MFR.Part #
RN731JTTD16R4F50
JLCPCB Part #
C4145480
Description
-55℃~+155℃ 16.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS