RN73H2BTTD1103F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1103F25
JLCPCB Part #
C2542613
Description
110kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS