RN732ATTD2911F50
MFR.Part #
RN732ATTD2911F50
JLCPCB Part #
C4176081
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.91kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS