RN73H2BTTD1090C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1090C10
JLCPCB Part #
C2569112
Description
109Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS