RN73H2ETTD4701D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4701D50
JLCPCB Part #
C3963224
Description
250mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS