RK73H1JRTTD2700D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD2700D
JLCPCB Part #
C2598872
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS