RK73G1ERTTP1181F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP1181F
JLCPCB Part #
C6270143
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS