RN73H2BTTD1063F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1063F25
JLCPCB Part #
C2540385
Description
-55℃~+155℃ 106kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS